samolotTransport z lotniska gdańsk przewóz

LOTNISKO

Port Lotniczy Im. Lecha Wałęsy w Gdańsku znajduje się około 17 kilometrów od Centrum miasta, jednym z najwygodniejszych sposobów transportu na lotnisko jest skorzystanie z usług FluoCars.
 
Oferujemy atrakcyjną cenę za przejazd z lotniska do centrum miasta w cenie 34 zł (6:00 - 22:00), 42,5 zł (22:00 - 6:00).
 
Kierowca czeka na Klienta bezpośrednio na parkingu przed halą przylotów. Istnieje możliwość odebrania Klienta z hali przylotów, kierowca oczekuje z imienną kartką lub logo firmy.
 
Do dyspozycji komfortowe auta typu van i bus z miejscem nawet dla ośmiu pasażerów.  Przy zleceniach dla większej ilości osób udostępniamy odpowiednią ilość aut, by transfer odbywał się z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.
 
Jeżeli interesuje Państwa inna trasa z lotniska/ na lotnisko zapraszamy do zakładki cennik lub wysłanie zapytania poprzez formularz rezerwacji.
 
Monitorujemy status lotu, nie pobieramy dopłat w przypadku opóźnień czy anulacji samolotu.

 

szachownica

cenniktransportprzesylkizakupyrezerwacja

szachownica

ZAMÓW SZYBKI TANI TRANSPORT JUŻ TERAZ


tel. 536336226

tel.  
587620637

 

 

 

Fluotaxi tani przewóz osób i taxi Gdańsk Sopot Trójmiasto

Tani przewóz osób Gdańsk Sopot Gdynia Trójmiasto
80-557 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 71
NIP 6040169613
rezerwacja@fluocars.pl
biuro@fluocars.pl

Formularz Rezerwacyjny

refresh
reklamacje mozna składać mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.